O Nas

PLUS, LLC jest profesjonalnym biurem tłumaczeń w okolicach Chicago. Jedną z miar profesjonalizmu jest posiadanie kwalifikacji w wykonywanym zawodzie. Uprawnienia zawodowe tłumacza wykonującego dla Państwa usługi można łatwo sprawdzić w internetowych rejestrach instytucji, które je wydały.

Biuro tłumaczy teksty z różnych dziedzin, specjalizując się w przekładach prawniczych, sądowych i ochronie środowiska. Rzetelność usług i fachowość porad biura cenią sobie zarówno osoby prywatne, jak i stale współpracujące z nim kancelarie, instytucje i placówki dyplomatyczne.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia działu najczęściej zadawanych pytań, a jeśli jeszcze są takie, na które nie znaleźliście tam odpowiedzi, prosimy o telefon lub zapraszamy do biura!

PLUS, LLC założyła i prowadzi mgr Katarzyna Jankowska, [resume] wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/2565/06. Ukończyła wydział prawa na Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie oraz filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Wśród uprawnień uzyskanych w USA, jest ona ustnym tłumaczem sądowym oraz certyfikowanym członkiem Amerykańskiego Zrzeszenia Tłumaczy (ATA).