8 West Lake  Addison, IL 60101              630.607.0460

     O NAS

 

PLUS, LLC jest profesjonalnym biurem tłumaczeń

w okolicach Chicago.

Warto wiedzieć, że oprócz tłumaczeń Biuro oferuje szereg usług urzędowych. Najczęściej Polonia zwraca się do nas w związku ze zmianą nazwiska

w paszporcie na podstawie małżeństwa lub naturalizacji, posiadania dzieci urodzonych w USA, które chcą studiować w Polsce

lub Europie, konieczności uznania zagranicznego rozwodu, spraw emerytalnych lub postępowań spadkowych.

O NAS

Biuro służy pomocą w różnych sprawach

Rzetelność usług i fachowość porad biura cenią sobie zarówno osoby prywatne, jak i stale współpracujące z nami kancelarie, instytucje i placówki dyplomatyczne.

Umiejętnie łączymy dwa światy i różne systemy.

 

 Tłumaczenia wykorzystujemy jako łącznik językowy w budowaniu mostów między

polskimi i amerykańskimi urzędami i sądami. Oferujemy usługi jako polskie biuro paszportowe w Chicago.

 " Nasze tłumaczenia są uznawane w polskich sądach i urzędach."

_______

Nasz zespół:

Katarzyna Albinski

Asystentka

Absolwentka uczelni Northeastern University w Chicago. Posiada wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientem i zarządzaniu dokumentacją biznesową. Pochodzeniu z polonijnej rodziny zawdzięcza wrażliwość

na problemy Polaków w Ameryce. Lojalna,

komunikatywna, sumienna o dobrych zdolnościach organizacyjnych. W ludziach ceni sobie szczerość i tolerancję. Sumiennie dąży do celu pomimo napotkanych przeszkód. Na co dzień szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Biegle włada językiem angielskim. Do naszego zespołu dołączyła w 2019 roku. Wolny czas lubi spędzać na świeżym powietrzu, najchętniej na wycieczkach rowerowych, bądź spacerach.


Katarzyna Jankowska

Właścicielka biura

Założycielka biura i tłumacz wpisany na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/2565/06. Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, oraz wydziału prawa EWSPA w Warszawie.  W USA wpisana na listę tłumaczy sądowych Sądu Najwyższego Illinois oraz certyfikowany członek Amerykańskiego Zrzeszenia Tłumaczy (ATA). Posiada ponad 20 lat doświadczenia w tłumaczeniu tekstów z różnych dziedzin oraz wykonywaniu tłumaczeń ustnych, szczególnie w sądach. Założenie biura, które od lat służy Polonii wynikło z chęci pomocy innym oraz umiejętności zawodowych, zwłaszcza znajomości prawa osobowego w Polsce. Cierpliwa, rzeczowa i profesjonalna w podejściu.Prywatnie żona i mama 3 dzieci, uwielbia książki, filmy i podróże.

Anita Nitecki

Starsza Asystentka

Magister Stosunków Międzynarodowych o specjalizacji dyplomacja i negocjacje, ukończyła również studia podyplomowe w Polsce z obrotu nieruchomościami oraz promocji i reklamy. Wiedza i doświadczenie zdobyte w tej dziedzinie pomagają jej w przygotowywaniu pełnomocnictw i dokumentów do sprzedaży nieruchomości.

W biurze tłumaczeń jest z nami od 2 lat. Jej zamiłowanie do pracy z ludźmi i znajomość polskiego systemu są nieocenioną pomocą w obsłudze klientów chcących rejestrować dokumenty w Polsce lub potwierdzić polskie obywatelstwo. W ludziach ceni sobie pozytywne usposobienie i podejście do życia. Prywatnie miłośniczka podróży i biegów długodystansowych.


Zachęcamy Państwa do odwiedzenia działu najczęściej zadawanych pytań.

 Jeśli jeszcze są takie, na które nie znaleźliście tam odpowiedzi, prosimy o telefon lub zapraszamy do biura!